Firma Aliplast sa vo svojej činnosti zameriava na navrhovanie a distribúciu architektonických systémov profilov (spoločne s príslušenstvom) a na služby práškového lakovania a ohýbania profilov. Firma Aliplast vznikla v roku 1984 ako rodinná firma v meste Lokeren Belgicko. Od svojho počiatku sa venuje výrobe hliníkových systémov. Od začiatku svojej činnosti vsádzal Aliplast na expanzívny rozvoj a zároveň na zachovanie najvyššej kvality ponúkaného produktu a na vývoj nových riešení v systémoch hliníkových profilov. Dynamika predaja, neustále sa predlžujúci zoznam odberateľov z celej Európy, inovatívnosť a vysoká kvalita ponúkaného produktu nezostali na trhu nepovšimnuté. Aliplast je laureátom mnohých ocenení a cien udeľovaných odbornými a podnikateľskými organizáciami.

Spoločnosť Reynaers Aluminium so sídlom v belgickom meste Duffel je popredným špecialistom na vývoj a predaj inovatívnych a udržateľných hliníkových riešení pre okná, dvere a fasády. Spoločne s našimi partnermi sa zameriavame na vytváranie energeticky účinných a zodpovedne vyrobených produktov, ktoré majú význam pre domy, budovy a ľudí, ktorým slúžia.

Nemecká spoločnosť WICONA, súčasť nórskej spoločnosti Hydro, bola založená v roku 1948 ako obchodná divízia Wieland Werke v Ulme. Všetky aktivity v oblasti výskumu, vývoja, marketingu, predaja a služieb sú koordinované v centrále v Ulme už viac ako 70 rokov, z kedysi malého podniku sa vyvinula značka, ktorá predstavuje vysoko špecializované know-how a technickú kompetenciu v hliníkových systémových riešeniach. Inovácie sú neoddeliteľnou súčasťou WICONA as bezkonkurenčnými schopnosťami v oblasti výskumu a vývoja spoločnosť neustále posúva rozmerové a výkonnostné limity stavebných systémov, ako aj zaisťuje zvýšenú produktivitu pre zákazníkov a znížený dopad na životné prostredie.

Ponúka komplexné portfólio produktov a služieb na zabezpečenie a prístup do miestností a budov. Dormakaba je tu pre inovatívne, spoľahlivé riešenia prístupu a zabezpečenia – v hoteloch, obchodoch, na športoviskách, na letiskách, v nemocniciach, doma alebo v kancelárii.

Firma Geze ponúka produkty, systémové riešenia a služby pre dvere a okná. Sú hlavnou hnacou silou v oblasti digitálneho prepojenia technológie budov – s jediným cieľom: vývoj komfortných budov. Inteligentné výrobky ohromujú zákazníkov na celom svete svojím spracovaním, komfortom a dizajnom.

Spoločnosť Renson a jej 1 200 zamestnancov udáva trendy pre zdravú vnútornú klímu a pohodlný vonkajší život po celom svete už viac ako 110 rokov. So svojím tlčúcim srdcom a znalostným centrom v Belgicku a rozsiahlou medzinárodnou výrobnou a distribučnou sieťou Renson vytvára zdravé priestory v každom kúte sveta. Dnes vedie 4. generácia Paula Rensona západoflámsky rodinný podnik.

Skupina spoločností má sídlo v Marne la Vallée, neďaleko Paríža, Francúzsko. Na ploche 18 000 m2 sa nachádzajú výrobné a skladové priestory, kancelárie a výskumné priestory. Aereco sa dodnes vyznačuje vynálezom vetrania riadeného dopytom v závislosti od relatívnej vlhkosti. Vďaka tejto základnej kompetencii spĺňajú produkty a systémové riešenia Aereco dnešné požiadavky. Týka sa to najmä dvoch faktorov úspory energie a kvality vnútorného vzduchu v stavebníctve.